Ozonowanie pomieszczeń

Wycena i dojazd do klienta GRATIS!

Ceny ustalane indywidualnie

Ozonowanie pomieszczenia jest jedną z najskuteczniejszych metod pozbycia się bakterii, grzybów i wirusów – w tym wirusa COVID-19, a także nieprzyjemnych zapachów. Doskonale sprawdza się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Wykonane przez doświadczonych fachowców jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu po ozonowaniu oraz przyjazne dla środowiska naturalnego.

Ozonowanie mieszkań – na czym polega?

To pytanie zadaje sobie większość osób rozważających te metodę dezynfekcji mieszkania czy jakiejkolwiek przestrzeni użytkowej. W przypadku pracy jaką jest ozonowanie pomieszczeń procedura pozostaje nieskomplikowana i w pełni bezpieczna. Jej istota opiera się na generowaniu przez specjalne urządzenie ozonu, czyli odmiany tlenu, mającej silne właściwości dezynfekujące. Ponieważ powietrze dociera do najmniejszych zakamarków, daje znakomity efekt, pozostawiając pomieszczenie ozonowane czyste i wolne od drobnoustrojów. W czasie około 30 minut od zakończenia procesu cząsteczki ozonu redukują się do cząsteczek tlenu, dzięki czemu nie stwarzają najmniejszego zagrożenia dla zdrowia.

Ozonowanie • Łódź • SLIM-POL

Co daje ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie mieszkania pozwala pozbyć się drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów. W ten sposób umożliwia szybkie przeprowadzenie dezynfekcji, bez użycia środków chemicznych mogących powodować uszkodzenia rozmaitych powierzchni oraz reakcje uczuleniowe. Ozonowanie pokoju jest także skuteczną metodą na neutralizację zapachów. Świetnie usuwa woń dymu tytoniowego czy ślady obecności zwierząt. Jest również często stosowane po pożarach mieszkań, zalaniach bądź remontach. W ostatnich latach staje się również standardową procedurą stosowaną przez nowych właścicieli po zakupie mieszkania na rynku wtórnym.

Ozonowanie pomieszczeń – cena. Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania ozonem?

Jeśli rozważasz ozonowanie pomieszczeń cennik jest z pewnością tym, co chcesz zobaczyć, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Tymczasem koszt wykonania prac w dużej mierze jest uzależniony od ich zakresu i czasu potrzebnego na to, aby przeprowadzić skuteczną dezynfekcję i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z budynku. Z tego względu w naszej firmie podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, starając się dopasować jak najbardziej korzystną ofertę naszych usług. Jeśli więc chcesz wiedzieć, ile kosztuje ozonowanie pomieszczeń, skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby rozwiać Twoje wątpliwości.

Ozonowanie pomieszczeń Łódź – która firma gwarantuje skuteczną i bezpieczną dezynfekcję?

Zastanawiasz się, jak wykonać ozonowanie mieszkania albo domu? Powierz pracę doświadczonym fachowcom. Jeśli mieszkasz w Łodzi lub okolicach, możesz skorzystać z usług naszej firmy. W Slim-Pol skupiamy wyłącznie najlepszych ekspertów w zakresie osuszania budynków oraz ozonowania pomieszczeń. Posiadamy zaawansowane technologicznie urządzenia, pozwalające osiągnąć doskonałe rezultaty. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia, dopasowując zakres działań oraz ustalając precyzyjny kosztorys. Ozonowanie pomieszczeń przebiega więc sprawnie, gwarantując doskonałą skuteczność oraz bezpieczeństwo osób zamieszkujących budynek. Na tym jednak nie koniec. Powierzając nam ozonowanie mieszkań cena z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.